Basında Biz

Basında Biz

19 Ocak 2018 Tarihli Bursa Haber Gazetesinde Çıkan Haber

Öncelikle Tarık Bey sizi tanıyabilir miyiz? Sonrasında ise yapmış olduğunuz çalışmalar ve Ata Apart Hotel’in kuruluşu ve bugünlere geliş sürecini bizlerle ve okuyucularımız ile paylaşırsanız sevinirim?

Tabii ki; 1986 yılında Kars’ın Arpaçay ilçesine bağlı Melikköy’de doğdum. 1995 yılında ailecek Bursa’ya yerleştik. Sonrasında üç kardeş inşaat sektöründe, dekorasyon işleri yapmaya başladık. Beş altı yıl kadar bu işleri yaptıktan sonra 2004 yılında Ortar İnşaat Limited adıyla bir şirket kurduk halen kardeşim Orhan Bakbak bu şirketimizde çalışmalarına ve hizmetlerine devam ettiği gibi ben de sonrasında 2012 yılında konaklama ve Otelcilik sektörüne geçerek “Ata Apart Hotel” adı altında Bu sektöre giriş yapmış oldum. İlk başta Cekirge’de bir şubemiz bulunmakta iken gelen yerli ve yabancı turistlerin memnun kalmaları neticesinde ve ileriki süreçte gelen misafirleri bize yönlendirmeleri ile sektörde kendimize güzel bir yer edinmeye başladık ve Nilüfer /Beşevler ‘de bundan iki yıl önce 2. şubemizi açtık halen 2 şubede hizmet vermekle birlikte yerli ve yabancı turistlerimizin her zaman hizmetinde olduğumuzu en güzel , rahat ,temiz , güvenilir ve ekonomik konaklamayı bünyemizde bulabilecekleri burada tekrardan belirtmek istiyorum.

Peki günlük daire kiralamanın avantajları neler?

Günlük evlerde konaklamak her zaman otelden daha ekonomik. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu ve özel mimarlar tarafından zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat edebileceğiniz, günlük kiralık ev sistemi sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilir, istediğiniz gibi dışarıdan çeşitli siparişlerinizi verebilirsiniz. Herhangi bir otelde yapacağınız konaklamalarda kişi başı ücret ödersiniz, Günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile aynı orantılıdır kaç kişi kalacağınız dikkate alınmaz. Bu sayede kendi mutfağınızda kendi zevkinizle yemeğınızı yapıp, misafirlerinizi evinizdeymiş gibi ağırlayabilir hatta kalmalarını isteyebilirsiniz. Artık sizde ev ortamına adım atın, günlük daireile hesaplı konaklamanın tadını yaşayın! Kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin ve kendi evinizde olmanızın tadını çıkarın..”unutmayın evinizde gibi değil, evinizdesiniz..” Çünkü ; ATA APART HOTEL SİZİN EVİNİZ..

Bursa Haber Gazetesi

Ata Rental House Bursa Haber Gazetesi Yazısı
Call Now Button